Hakkımızda


www.sovalyekozmetik.com.tr ; ön planda müşteri memnuniyetini tutan, siparişleriniz kolay iade ve farklı ödeme seçenekleri sunan, 'hızlı gönderimi' kendisine prensip edinmiş bir online kozmetik, kişisel bakım alışveriş sitesidir.

Geniş ürün yelpazesiyle, www.sovalyekozmetik.com.tr kozmetik ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı siparişlerinizle aynı gün gönderi sistemiyle sizlere ulaştırır.

Yüzde yüz orijinal ürün garantisiyle sizlere kullanıcı odaklı, kolay, hızlı, güvenli alışveriş deneyimi yaşayacağınız bir ara yüzle hizmet veren ,www.sovalyekozmetik.com.tr  binlerce ürün çeşitliliğiyle aradığınız her ürünü bulabileceğiniz müşteri memnuniyeti odaklı bir altyapı üzerinde kuruludur.

Uygun fiyat politikası güden www.sovalyekozmetik.com.tr  için temin ettiğimiz ürünlerin ıskontolarını siz değerli müşterilerimize indirim olarak sunuyoruz. Bu yüzden hesaplı ürün çeşitliliğimiz ile önce güven, hızlı teslimat ve kaliteli ürün teminimizle sizlerle buluşuyoruz.

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu bağlamda, satın aldığınız her ürünün kullanım koşulları konusunda, teslimat öncesi veya sonrası meydana gelebilecek aksaklıklar konusunda sizlere bir telefon kadar yakınız. Müşterilerimizin yaşayabileceği her probleme, satın aldığı ürünle ilgili her türlü soruya cevap verebilmek için müşteri hizmetleri servisi ekibimiz hizmetinizdedir.

Misyonumuz;

Müşterilerimize  www.sovalyekozmetik.com.tr  üzerinden ihtiyaç duydukları %100 orijinal, üretici veya resmi ithalatçı firma garantili ürünleri en kısa sürede mutlak müşteri memnuniyeti hedefiyle sunmak.

Vizyonumuz;

Türkiye'nin en büyük, en güvenilir, öncü online alışveriş sitesi olmak.

Biz kimiz;

Biz, ticaret hayatında 8 yılını doldurmuş, kozmetik sektöründe elde ettiğimiz tecrübeleri artık  www.sovalyekozmetik.com.tr  üzerinden sizlerle buluşturan, müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş bir firmayız. 

www.sovalyekozmetik.com.tr  İnternet alışveriş sitesi,  Şövalye Kozmetik ’in patentli markasıdır.

İletişim;

Tel: 05327098849

E-Mail: sovalye.kuafor.koz@hotmail.com

Adres: 4 eylül Mah. 265 sokak No: 16

Manisa/ Kula